BRANŻA SPORTOWA TO TEMAT NAM NIEZWYKLE BLISKI. CZTERNAŚCIE LAT DOŚWIADCZENIA, MNÓSTWO POZNANYCH OSOBISTOŚCI SPORTU, JESZCZE WIĘCEJ STWORZONYCH MATERIAŁÓW FILMOWYCH CZY TEŻ SETKI OWIEDZONYCH STADIONÓW. TO WSZYSTKO JUŻ ZA NAMI, CO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ AKTUALNIE PROCENTUJE. 

Nasza oferta jest bardzo bogata. Zajmujemy się między innymi transmisjami na żywo, które okraszone są obsługą komentatorską. Tworzymy skróty spotkań, które pokazujemy z użyciem kilkunastu kamer. Jesteśmy również „za pan brat” ze sztabami szkoleniowymi – oferujemy materiał typowo pod analizę trenerską, z użyciem szerokokątnego obiektywu, sześciometrowych statywów które obejmują całe pole karne czy też z użyciem drona – obejmującego całe boisko, na którym doskonale widać ustawienie całego zespołu.  Jesteśmy doceniani również w kwestii fotoreportaży – z każdego spotkania udostępniamy bardzo bogatą, profesjonalnie przygotowaną galerię zdjęć, która oddaje emocje i przebieg spotkania. 

 

Nasza oferta jest bardzo bogata – nie boimy się nowych wyzwań i pomysłów, dlatego na każdą nowo podjętą współpracę szukamy również nowych pomysłów. 

 

Na stałe współpracujemy z katowickimi klubami – Podlesianką i Spartą, a także przedstawicielem III Ligi – Odrą Wodzisław Śląski . Naszym partnerem jest także I-ligowa drużyna Kobiet – SWD Wodzisław Śląski, która ma duże aspiracje awansować do Ekstraligi. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE FILMOWE

Odtwórz wideo

KULISY AWANSU PODLESIANKI DO IV LIGI

Odtwórz wideo

REPORTAŻ SWD WODZISŁAW ŚL. – REKORD B.B.

Odtwórz wideo

PREZENTACJA ODRY WODZISŁAW ŚLĄSKI

Odtwórz wideo

KULISY ODRA WODZISŁAW – UNIA TURZA ŚLĄSKA