Ładna i przejrzysta strona internetowa to w dzisiejszych czasach wizytówka każdej cenionej firmy.  W dobie internetu, który skutecznie wypycha telewizję z obiegu, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów. Szczytowy czas reklam telewizyjnych jest już z całą pewnością za nami. W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas, niezależnie od wieku posiada smartfon lub laptop z dostępem do internetu, a coraz rzadziej oglądamy telewizję. Wychodząc na przeciw państwa potrzebom, oferuję usługę stworzenia strony internetowej od samych podstaw – a w późniejszym czasie  rzetelną opiekę i dbanie o serwis przez cały rok. 

 

DLACZEGO WORDPRESS?

Wszystkie stworzone przeze mnie strony internetowe oparte są na systemie WordPress. Jest to bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze system, z którym poradzi sobie każdy użytkownik w Internecie!

Bardzo łatwe dodawanie treści, tekstu czy też galerii zdjęć. Po oddaniu strony do użytku otrzymują państwo instruktaż jak krok po kroku dodawać odpowiednie treści, tak aby w przyszłości nie mieć z tym żadnych problemów.